Ιανουάριος 2018

 

  7           Αρτεμίσιο – Νεστάνη   (Ντρούδης Νίκος)

 

14           Κοπή Πίτας στο Στεφάνι Κορινθίας

 

20-21     Δίρφη  (Πολλάλης Κων/νος)

 

28           Γεράνεια σε καινούργιο μονοπάτι (Βέργος Παρασκευάς)    

                 – μαζί με το σύλλογο Λουτρακίου   

 

 

Φεβρουάριος 2018

 

3-4          Διήμερο με νυχτερινή Ανάβαση στη Ζήρεια  (Ανδριανοπούλου Χαρά)

 

             Ημερήσια στη Ζήρεια  

 

11            Αϊ-Γιάννης – Σοφικό μέσω Φουρνιάς

  • Πεζοπορική: Παναγουλόπουλος Θεόδωρος
  • Ποδηλατική: Σπύρου Παναγιώτης

 

16-18       Απόκριες στη Μονεμβασιά (Αρναουτοπούλου Μαρίνα)

 

 

 Μάρτιος 2018

 

4             Άρμα Πάρνηθας   (Ντρούδης)

 

11           Ντουρντουβάνα   (Τόμπρου)

 

18           Ορεινός Αγώνας    2ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Μυκήνες-Τενέα    

                                                  (ANCIENT MYCENAEAN TRAIL RUN 2018)

 

25           Κτενιάς             (Παναγουλόπουλος)

 

31 Μαρτίου με 1 Απριλίου    Διάσχιση Ζήρειας - από Κεφαλάρι

                                                 (Ντρούδης – Καραγεώργος)

 

 Απρίλιος 2018

 

9 -14       Άγιο Όρος  (Γιάγκος Κων/νος)

 

15           Αρχαία Κόρινθος: Βρύση Χατζή Μουσταφά – Ακροκόρινθος (Τσελεκίδη Δήμητρα)

 

22            Σωτηριάνικα – Μπίλιοβο           (Τσιπά Μίνα)

 

28-30 Απριλίου ως 1 Μαΐου Γραμμένη Οξιά - Βαρδούσια – Αρτοτίνα

                                                                   (Πολλάλης Κων/νος)

 

 

 Μάιος 2018

 

6            Οροπέδιο Ζήρειας Μάνα – Πηγές Σύθα

  • Πεζοπορική: Μενούνος Περικλής
  • Ποδηλατική: Σπύρου Παναγιώτης

 

13           Βουραϊκός: Πεζοπορική και Παιδική (Χατζηγεωργίου Μαρία)

 

20           Βριλήσσια (Τσελεκίδη Δήμητρα)

 

25-27     Αγίου Πνεύματος: Άνδρος (Αρναουτοπούλου Μαρίνα)

 

Ιούνιος 2018

 

10           Ταρσός: Ζαχαριάς (Ντρούδης Νίκος)

 

16 – 17   Διάσχιση Ερυμάνθου: Ωλενός – Προφήτης Ηλίας – Καλέντζι (Μενούνος Περικλής)

 

24           Φαράγγι Κενταύρων (Τσιπά Μίνα)

 

Ιούλιος 2018

 

            Ναύπακτος: Φαράγγι Σκα (Τσιπά Μίνα)

 

13 – 15   Όλυμπος (Μενούνος Περικλής)

 

22           78η Πανελλήνια Ορειβατική Συγκέντρωση

 

29           Canyoning: Διάσχιση Φαραγγιού με ειδικό Εξοπλισμό! (Ανδριανοπούλου Χαρά)

 

 

Αύγουστος 2018

 

1 – 5       Βουλγαρία (Κουνελάκης Γιάννης)

 

25 – 26   Ταΰγετος: Διήμερο με νυχτερινή ανάβαση (Παναγουλόπουλος Θεόδωρος)

 

29 Αυγούστου – 2 Σεπτεμβρίου Σκύρος (Βέργος Παρασκευάς)

 

 

Σεπτέμβριος 2018

 

9             Ύδατα Στυγός (Παναγουλόπουλος Θεόδωρος)

 

16           Ακρωτήριο Μαλέα

 

23           Λακωνία: Φαράγγι του Σμήνους (Καλογερόπουλος Θεόδωρος)

 

30           Καλλιφώνιο (Μενούνος Περικλής)

 

 

Οκτώβριος 2018

 

7             Σπέτσες: Πεζοπορική και Ποδηλατική (Καλογερόπουλος Θεόδωρος)

 

14           Γεράνεια Όρη: Παιδική (Ντρούδης Νίκος)

 

12 – 14   Δήλος (Φουριώτη Μάγια)

 

27 – 28   Γκιώνα (Πολλάλης Κων/νος)

 

 

Νοέμβριος 2018

 

4            Ασπρόκαμπος: Όρος Γαβριά

  • Πεζοπορική: Καραχοντζίτης Νίκος
  • Ποδηλατική: Σπύρου Παναγιώτης

 

11         Νυμφασία – Μαγούλιανα – Βαλτεσινίκο (Παναγουλόπουλος Θεόδωρος)

 

25         Μαύρο Όρος (Ντρούδης Νίκος  - Καραγεώργος Χριστόφορος)

 

 

Δεκέμβριος 2018

 

2            Άνω Τρίκαλα – Καρυά (Καραγεώργος Χριστόφορος)

 

9            Κεφαλάρι – Φρύγανη – Κλημέντι – Καίσαρι (Καραγεώργος Χριστόφορος)     

 

16          Στολισμός Χριστουγεννιάτικου Δέντρου

 

23          Γεράνεια Όρη: Από Αγίους Θεοδώρους (Αρναουτοπούλου Μαρίνα)

Ημερολόγιο

Banner Coji Berries Haris
Banner Εντελβαις
Banner Kavouras
Banner Gionis
Banner Ιωάννα Νακοπούλου
Banner Tsolakos
Banner Freeride Bikes
Banner CDC
Banner Καραβίδας Travel
Banner Αναστασία Χρήστου
Banner Η Πλατεία