Ετήσιο πρόγραμμα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΟΥ ΤΡΙΜΗΝΟΥ

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

 4-5-6-7 -ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ  ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ 

7-ΣΟΦΙΚΟ  ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ

14-ΓΕΡΑΝΕΙΑ  ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ

21-ΠΑΡΝΗΘΑ  ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ

27-28 -ΝΥΚΤΕΡΙΝΗ ΖΗΡΙΑ-ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ-

28-ΖΗΡΙΑ  ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ

4-ΦΑΡΜΑΚΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙ   ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ-ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ

  11-ΜΙΚΡΗ ΖΗΡΙΑ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ-ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ

 17-18 -ΔΙΗΜΕΡΗ ΣΤΗΝ ΔΙΡΦΥ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ-ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ

 25-ΠΑΡΝΩΝΑΣ   ΠΡΑΣΤΟΣ-ΚΑΣΤΑΝΙΤΣΑ  ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ

ΜΑΡΤΙΟΣ

2-3-ΔΙΗΜΕΡΗ   ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ-ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ

10-ΠΑΝΑΓΙΑ  ΚΟΡΥΦΗΣ  ΚΑΜΑΡΙ  ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ

15-16-17-18-ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΟ ΚΑΘΑΡΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ(ΑΠΟΚΡΙΕΣ) ΟΡΕΙΒ-ΠΕΖ.

(ΤΥΡΝΑΒΟΣ-ΤΙΤΑΡΟΣ-ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ)

24-ΟΛΙΓΥΡΤΟΣ  ΓΚΡΙΜΠΙΝΙ-ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ   ΑΓ.ΣΩΤΗΡΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ

31-ΥΜΗΤΤΟΣ   ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ-ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ

ΕΝΤΥΠΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2023

Ο Σύλλογος μας προτίθεται να εκδώσει το πρόγραμμα εξορμήσεων του για το έτος 2023 σε έντυπη μορφή.

Όσοι ενδιαφέρονται να διαφημιστούν στο έντυπο μας να επικοινωνήσουν (άμεσα) με τον Γραμματέα του συλλόγου Γιάννη Κουνελάκη στο τηλ 6984454116.

ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΤΕΤΑΡΤΟΥ ΤΡΙΜΗΝΟΥ 2022

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ

 2  ΣΟΥΝΙΟ-ΦΟΥΡΙΩΤΗ-ΜΑΓΓΑΛΟΥΣΗ

7-9- ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΔΙΑΣΧΙΣΗ-ΣΙΒΙΣΤΑ-ΓΑΙΔΟΥΡΟΡΑΧΗ-ΜΑΔΕΡΟ-ΚΑΡΑΒΙ-ΝΗΣΙ –ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ -Δ.Σ

16-ΚΡΥΟΝΕΡΙ Μ.ΛΕΧΩΒΑΣ ΤΟΥΝΕΛ ΚΑΦΑΛΑΡΙ-ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ

23-ΚΑΡΥΑ ΝΕΣΤΑΝΗ-ΚΑΡΑΧΟΤΖΙΤΗΣ-ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

27/10-1/11-ΚΡΗΤΗ –ΜΕΝΟΥΝΟΣ -Δ.Σ

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ

5/6-ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΗ ΔΙΑΣΧΙΣΗ- ΟΛΙΓΥΡΤΟΣ-ΔΙΑΣΕΛΟ ΣΚΟΤΕΙΝΗΣ-ΣΚΙΑΘΙΣ-ΤΡΑΧΥ-ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ –ΝΤΡΟΥΔΗΣ.Ν
 
 6-ΦΩΚΑΣ- ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ-Δ.Σ
 
 13-ΛΥΚΑΙΟΝ ΟΡΟΣ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΖΑΡΚΟΥ
 

 20-ΚΑΡΥΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ-ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ –Δ.Σ

 26/27-ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΚΟΡΥΦΗ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ-ΠΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΝΑΒΕΛΗΣ

27-ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΗ ΣΤΑ ΓΕΡΑΝΕΙΑ -Δ.Σ

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ

4-ΒΕΛΙΝΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ - Δ.Σ

11-ΛΕΟΝΤΙΟ ΦΑΡΜΑΚΑΣ-ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ-ΚΑΡΑΧΟΤΖΙΤΗΣ

18-ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΔΕΝΔΡΟΥ-ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΤΣΕΛΕΚΙΔΗ

Διαβάστε περισσότερα: ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΤΕΤΑΡΤΟΥ ΤΡΙΜΗΝΟΥ 2022

ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΤΡΙΤΟΥ ΤΡΙΜΗΝΟΥ 2022

 

ΙΟΥΛΙΟΣ

3-ΛΟΥΣΙΟΣ  ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ-RAFTING-ΜΠΟΛΕΤΗ-ΚΑΡΑΧΟΤΖΙΤΗΣ

8-12 ΚΙΣΣΑΒΟΣ –ΟΛΥΜΠΟΣ—ΜΕΝΟΥΝΟΣ …..

23-31 ΡΟΥΜΑΝΙΑ –ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ-ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

6-14 ΓΡΑΜΜΟΣ ΔΙΑΣΧΙΣΗ –ΜΕΝΟΥΝΟΣ -ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

20-21 ΔΙΗΜΕΡΟ-ΠΟΛΙΛΙΜΝΙΟ-ΣΤΕΝΩΣΙΑ-ΒΟΙΔΟΚΙΛΙΑ-ΓΙΑΛΟΒΑ-ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ

ΣΕΠΤΕΒΡΙΟΣ

 3-6 ΔΙΑΠΟΝΤΙΑ ΝΗΣΙΑ-ΦΟΥΡΙΩΤΗ-ΜΑΓΓΑΛΟΥΣΗ

17-18 ΑΧΕΡΟΝΤΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

25-ΥΔΡΑ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΙΕΡΡΟΥ

 

Ημερολόγιο